Linki na motocyklistów w Mielcu i Kędzierzynie-Koźlu

Autor: Beavis 2015.08.19, 10:12 6 Drukuj

Motocyklista natknął się na pułapkę rozwieszoną na obwodnicy Mielca. W jednej z gim wiejskich Kędzierzyna-Koźla w poprzek jezdni wisiał gruby kabel.

Jak podaje portal hej.mielec.pl, jeden z internautów poinformował o pułapce rozwieszonej na wiadukcie obwodnicy Mielca, na wysokości osiedla Rzochów. Motocyklista wpadł w linkę, która na szczęście się zerwała. Poszkodowany nie wywrócił się, mimo to doznał obrażeń ciała. Z wstępnych ustaleń policji winka, że lina jest częścią wiaduktu i została celowo rozwieszona w poprzek drogi. Na chwilę obecną brak dodatkowych informacji, lokalne media proszą o zachowanie ostrożności.

Dosłownie w tym samym czasie redaktorzy portalu lokalna24 natknęli się w jednej z wiejskich gmin Kędzierzyna-Koźla na rozwieszony w poprzek drogi kabel. Wyglądało to conajmiej podejrzanie, według zapewnień autora artykułu o niebezpieczeństwie poinformowano lokalne władze.

Temat pułapek na motocyklistów poruszaliśmy wielokrotnie, nasza opinia jest jasna, kolejne przejawy ludzkiej głupoty - mocno niepokojące.

Foto: Archiwum

Zdjęcia
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę