tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga na nowe, groźne pułapki w lasach! Można stracić oponę… lub życie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga na nowe, groźne pułapki w lasach! Można stracić oponę… lub życie!

Autor: Raff 2020.05.18, 10:11 10 Drukuj

Stalowe linki już były, teraz nadszedł czas na nowe metody - ostrą blachę w ziemi. Jak trafnie zauważył Badassmoto - czy kolejnymi krokami będą wilcze doły, czy miotacze ognia?

Rosnąca liczba motocyklistów w lasach skłania właścicieli terenu nieprzychylnych motocyklistom do radykalnych działań. Stalowe linki, rozpinane w poprzek leśnych dróg już znamy, teraz pojawiły się nowe pułapki - wkopane w ziemię kawałki ostrej blachy.

NAS Analytics TAG

Taką pułapkę znalazł w weekend w lesie jeden z motocyklistów. Uczciwie trzeba przyznać, że miejsce było oznaczone pomarańczową kartką z groźnym opisem (pisownia oryginalna):

Uwaga teren prywatny grozi niebezpieczeństwo życia pociencie opon. Powodzenia!

Problem w tym, że ostrzeżenie takie trudno zauważyć, nie mówiąc już o ocenie który teren jest publiczny, a który prywatny. Pytani przez nas policjanci twierdzą, że na prywatnym terenie właściciel może robić co chce. Póki nie stanie się komuś krzywda, służby mają właściwie związane ręce.

Dlatego uważajcie i bądźcie czujni. Przypominamy, że jazda motocyklem po lesie jest zabroniona.

źródło: badassmoto.pl, autor zdjęć nieznany

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę