tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Celowe wymuszenie pierwszeństwa motocykliście Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Celowe wymuszenie pierwszeństwa motocykliście

Autor: Beavis 2015.10.19, 11:19 13 Drukuj

Starszy pan próbuje nauczyć motocyklistę by nie wyprzedzał na podwójnej ciągłej - wymusza pierwszeństwo, motocyklista i pasażer lądują na poboczu.

NAS Analytics TAG

Linki między drzewami, linki między lampami, a teraz starszy mężczyzna "dający lekcję" motocyklistom. Głupota ludzka nie zna granic. Starszy pan z filmu poniżej najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy (tak jak fachowcy rozwieszający stalowe linki między drzewami), że istnieje spora różnica pomiędzy wykroczeniem drogowym, a próbą - jakby nie patrzeć - morderstwa. Bo celowe zajeżdżanie drogi taką próbą jest. Ku przestrodze:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: revy 20/10/2015 15:51

Zdjęcie zrobił .....

Odpowiedz
Autor: imk 19/10/2015 22:46

A co Ty? Ślepy?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę