tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kiedy jedna tablica na cae ycie pojazdu? Ministerstwo koczy prace nad tym rozwizaniem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kiedy jedna tablica na cae ycie pojazdu? Ministerstwo koczy prace nad tym rozwizaniem

Autor: Raff 2020.01.01, 14:31 Drukuj

Tablica rejestracyjna przypisana do pojazdu pojawi się w tym roku - Ministerstwo Infrastruktury kończy pracę nad tym rozwiązaniem.

Podstawową przeszkodą dla wprowadzenia tablicy rejestracyjnej, przypisanej do pojazdu, były niedomagania Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). Kiedy wreszcie poprawne działanie bazy stało się faktem, przed urzędami i kierowcami otworzyły się nowe możliwości, na przykład wspominana przez nas niedawno możliwość rejestracji przez internet.

NAS Analytics TAG

Warto zaznaczyć, że dziś także istnieje możliwość zachowania dotychczasowych tablic rejestracyjnych. Nabyty pojazd musi jednak pochodzić z tego samego powiatu. Po wprowadzeniu zmian, nabywca będzie mógł zostawić dotychczasowe tablice rejestracyjne i zarejestrować pojazd przez internet. Oznacza, to, że już wkrótce wyróżniki powiatów na tablicach przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

Ministerstwa Cyfryzacji oraz Infrastruktury określiły termin wprowadzenia zapisów dotyczących jednej tablicy na II kwartał 2020 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr