tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM dry przed Ducati Streetfighterem V4? Mamy teaser nowego Duke'a!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM dry przed Ducati Streetfighterem V4? Mamy teaser nowego Duke'a!

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.10, 10:06 Drukuj

KTM przedstawi nowego 1290 Super Duke R juz w listopadzie podczas targów EICMA. Czy Pomarańczowi obawiają się nowego gracza w postaci Ducati Streetfighter V4?

KTM 1290 Super Duke R to nie książę, lecz król klasy najmocniejszych nakedów. Wiosną pojawiły się jednak oznaki, że pomarańczowy dwór może zadrżeć w posadach, a były to oczywiście pierwsze zdjęcia szpiegowskie Ducati Streetfighter V4.

NAS Analytics TAG

W czerwcu informowaliśmy Was o zdjęciach szpiegowskich odświeżonego 1290 Super Duke R. Teraz, dzięki opublikowanemu teaserowi, wiemy już, kiedy nowy Książę ujrzy światło dzienne. Wraz z nim mają pojawić się również wersje z mniejszymi silnikami, ale nie po to się tu zebraliśmy.

Na czerwcowych zdjęciach można było zobaczyć, że rama Super Duke R nieco schudła, zmieniono koła, wydech, zestaw przełączników oraz zastosowano zaciski hamulcowe Brembo Stylema. Na zwiastunie możemy zobaczyć również elementy z włókna węglowego oraz jednostronny wahacz.

Wszystko będzie jasne już 6 listopada w Mediolanie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr