tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nawet 220 KM i silnik V4 w nakedzie! Poznajcie Ducati Streetfightera V4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nawet 220 KM i silnik V4 w nakedzie! Poznajcie Ducati Streetfightera V4

Autor: Raff 2019.10.23, 15:43 Drukuj

Ducati Streetfighter V4 w standardowej wersji osiągać będzie 208 KM, a w wwersji z wydechem Akrapović… 220 KM. To jeden z najbardziej szalonych sprzętów ostatnich lat!

Claudio Domenicali pokazał potężnego nakeda na sam koniec dzisiejszej prezentacji. Niczym wisienkę na torcie, choć jest to raczej ciemna wiśnia moczona w mocnym alkoholu. Model Streetfighter V4 dostępny będzie w dwóch wersjach - standardowej i S. Już w tej pierwszej robi wrażenie, oddając w ręce kierowcy 208 KM mocy przy 178 kg masy motocykla.

NAS Analytics TAG

MY20 DUCATI STREETFIGHTER V4 S AMBIENCE 28 UC101649 Mid

W wersji S, wyposażonej m.in. w kompletny wydech Akrapovica i kute magnezowe koła, moc sięga aż 220 KM! Ten model również wyposażony jest w skrzydełka, i to po dwa na stronę. Mają one dać dodatkowe 28 kg na przodzie, również przy prędkości 270 km/h… w nakedzie. Zabójczy design maszyny inspirowany był podobno postacią Jokera. Patrząc obu w twarz, ciężko się nie zgodzić.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr