tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ju dzi wieczorem internetowa prezentacja live Ducati Streetfightera V4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ju dzi wieczorem internetowa prezentacja live Ducati Streetfightera V4

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.25, 11:40 1 Drukuj

Obecny czas nie sprzyja tradycyjnym prezentacjom prasowym, które odbywały się zazwyczaj w jednym z krajów południowej Europy. Dlatego oficjalny debiut rynkowy Ducati Streetfightera V4 będzie tym razem transmitowany drogą internetową. Dzięki temu każdy z was będzie mógł wziąć w nim udział i zadać pytania twórcom maszyny!

W okresie pandemii koronawirusa, kiedy praktycznie wszystkie imprezy motocyklowe są odwołane, poszczególne firmy muszą szukać nowych dróg komunikacji z potencjalnymi klientami. Czas zagrożenia zbiegł się niestety z sezonem prezentacji nowych modeli, dlatego w tym roku trzeba będzie zdać się na internet.

NAS Analytics TAG

W czasie dzisiejszej prezentacji główny projektant Ducati Streetfightera V4 Jeremy Faraud opowie o założeniach stylistycznych tej maszyny. Z kolei Alessandro Valia, oficjalny kierowca testowy Ducati, przedstawi szczegóły techniczne tego wspaniałego motocykla, który jeszcze przed premierą wzbudził wiele emocji. 

Transmisja live rozpocznie się dziś o 18.30 na stronie Ducati.com oraz na firmowych kanałach włoskiej marki na Facebooku i YouTube. W trakcie prezentacji będziecie mogli zadawać pytania, na które specjaliści Ducati postarają się w całości odpowiedzieć w ciągu kilku dni. 

Więcej informacji o Ducati Streetfighterze V4 oraz innych modelach z włoskiej stajni znajdziecie na stronie http://ducatipolska.pl 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr