tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Streetfighter V4 i dwa nowe Panigale, czyli Ducati na rok 2020 [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Streetfighter V4 i dwa nowe Panigale, czyli Ducati na rok 2020 [FILM]

Autor: Barry 2020.03.16, 12:18 1 Drukuj

Nowy Streetfighter V4 o mocy 208 KM, jeszcze lepsze Panigale V4S oraz następca modelu 959, czyli nowe Ducati Panigale V2, to jedne z najważniejszych motocyklowych nowości na sezon 2020. Odwiedziliśmy salon Ducati z naszą kamerą.

Kontynuujemy wycieczkę po salonach motocyklowych i naszą filmową prezentację nowości na sezon 2020. Tym razem czas na emocjonujące nowości Ducati.

NAS Analytics TAG

Nowy Streetfighter V4, Ducati Panigale V4S oraz Panigale V2 to trzy nowości, którym przyglądaliśmy się u progu nowego sezonu. Nowe Panigale (V4S oraz V2) wjechały już do salonów Ducati w całej Polsce, a Streetfighter V4 dołączy do nich w kwietniu. Poniżej nasz film z wizyty w salonie Ducati:

Ducati Streetfighter V4 to potężny naked zbudowany na bazie supersportowego Panigale V4. W uproszczeniu można powiedzieć, że Streetfighter powstał po obdarciu supersporta z owiewek, wprowadzeniu kilku zmian w silniku oraz przeniesieniu napędu, a także zmianach pozycji z ekstremalnie sportowej na wygodniejszą i bardziej neutralną. Co ciekawe Streetfighter, podobnie do Panigale V4, też ma aerodynamiczne skrzydełka zwiększające docisk do podłoża…

Więcej o modelu Streetfighter V4 na stronie Ducati Polska 

Ducati Panigale V4S ma 214 KM mocy i waży 195 kg w stanie gotowym do jazdy. Zmiany na rok 2020 dotyczą zarówno aerodynamiki (m.in. lepsza ochrona kierowcy przed wiatrem przy wysokich prędkościach), zwiększonej wydajności układu chłodzenia, czy zmienionego mapowania silnika (według zapewnień inżynierów łatwiejsze ustabilizowanie przepustnicy w czasie pokonywania zakrętów). Kolejne zmiany obejmują podniesiony o 5 mm środek ciężkości oraz zwiększoną elastyczność ramy.

Więcej o modelu Panigale V4S na stronie Ducati Polska 

Ducati Panigale V2 to następca modelu 959. Jednostka napędowa to V2 o pojemności 955 ccm, mocy 155 KM. W stanie gotowym do jazdy Panigale V2 waży okrągłe 200 kg. Cena motocykla zaczyna się od 85 900 zł. Warto tutaj dodać, że Ducati Panigale V2 to jedna z tych nowości, na których udało nam się już pojeździć - poniżej film z pierwszych testów.

Więcej o modelu Panigale V2 na stronie Ducati Polska 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr