tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Streetfighter V4 - pierwsze szczegy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Streetfighter V4 - pierwsze szczegy

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.14, 09:01 Drukuj

Ducati podało pierwsze szczegóły na temat produkcyjnej wersji motocykla Streetfighter V4.

Wygląda na to, że szykuje się prawdziwe szaleństwo. Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do ostrych cięć mocy w nakedach opartych na motocyklach superbike. Tym razem zabieg ten jest symboliczny.

NAS Analytics TAG

W najnowszym krótkim, ale treściwym klipie Ducati pokazało pierwszy i zarazem najbardziej rozpalający wyobraźnię parametr - moc. Podczas gdy silnik Panigale generuje moc 214 koni mechanicznych, w modelu Streetfighter V4 będziemy mieli do dyspozycji niewiele mniej - bo 208 przy 12 750 obr./min. Pojawiła się także informacja o wadze, a ta ma wynosić zaledwie 178 kilogramów i zapewne jest to waga na sucho.

Oprócz tego producent zapowiada pakiet elektroniki z Panigale, więc możemy się spodziewać takich dobrodziejstw jak Bosch EVO ABS Cornering, sześcioosiowe IMU, kontrolę trakcji DTC EVO oraz Slide Control, który został opracowany przy współpracy z Ducati Corse. Motocykl oczywiście będzie nakedem, ale dostanie skrzydła, które dotychczas były zarezerwowane dla Panigale V4 R.

Premiers uber nakeda od Ducati odbędzie się już 23 października.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr