tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Ducati Streetfighter V4 - jest oficjalny teaser! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Ducati Streetfighter V4 - jest oficjalny teaser!

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.10, 11:01 Drukuj

Ducati uraczyło nas pierwszą filmową zapowiedzią nowego Streetfightera, tym razem z potężnym piecem V4. Motocykl ma być oficjalnie zaprezentowany już 13 czerwca.

Jazda Panigale V4 bez owiewek musi być jak podróż na bombie, która właśnie opuściła luk bombowca. Ducati właśnie przygotowuje taką możliwość dla każdego chętnego i odpowiednio majętnego motocyklisty. Już 13 czerwca, w czasie dnia oficjalnych testów opon przed słynnym wyścigiem Pikes Peak, zaprezentowany zostanie model Streetfighter V4, który od razu wystartuje w klasie Exhibition.

NAS Analytics TAG

Oficjalna premiera targowa spodziewana jest na jesieni, a w salonach motocykl ten pojawi się na początku 2020 roku. Ducati wypuściło właśnie krótki teaser, na którym kamera odsłania kilka drobnych fragmentów maszyny. Hasło "The gloves come off", czyli "rękawice zdjęte" jednoznacznie kojarzy się z ulicznym mordobiciem. Nie ma więc raczej wątpliwości, że chodzi właśnie o nowego Streetfightera.

Co więcej, na filmie widać egzemplarz w ciemnym, wyścigowym malowaniu. Bardzo prawdopodobne więc, że wzorem Multistrady 1260, nowy Streetfighter V4 będzie dostępny również w wersji Pikes Peak. Póki co jednak, premierowa maszyna musi się dobrze zaprezentować w czasie samego wyścigu, w czasie którego poprowadzi ją utytułowany Carlin Dunne. Zwycięstwo w takiej chwili smakowałoby najlepiej i było świetną trampoliną do rynkowego sukcesu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę