tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Super Enduro R - najmocniejsze dwucylindrowe enduro na wiecie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Super Enduro R - najmocniejsze dwucylindrowe enduro na wiecie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.10, 09:56 Drukuj

Kiedy myślimy, że widzieliśmy już wszystko, zawsze pojawia się coś, co wyprowadza nas z tego błędu. Nie inaczej jest w przypadku tego szalonego, w pełni gotowego do startów projektu KTM Super Enduro R.

Za szalonym projektem stoi Jiri Heinik. Ten wyglądający na statecznego starszego pana 65-ciolatek lubi się ścigać i jak mówi, nie znalazł jeszcze seryjnego motocykla, który sprostałby jego wymaganiom. Dlatego maszyna, którą wystartował w 2018 roku w imprezie Erzberg Rodeo została zbudowana od podstaw z pomocą praskiego salonu KTM.

NAS Analytics TAG

super enduro r 2015 ktm 1290 super duke r 04

Bazą projektu są silnik, elektronika i elementy ramy z KTM 1290 Super Duke R. Do tego dodano w pełni regulowane przednie zawieszenie z lagami o średnicy 48 mm oraz szprychowe felgi. Motocykl został przygotowany w jednym celu - żeby możliwie jak najszybciej pokonać trasę prologu, w którym startuje 1500 zawodników. Silnik generuje moc 164 koni mechanicznych i dysponuje momentem obrotowym wynoszącym 132 Nm.

Jiri Heinik ostatecznie zajął 10. miejsce w klasie motocykli dwucylindrowych z czasem 00:14:00,17. Motocykl jest obecnie wystawiony na sprzedaż, więc jeżeli macie ochotę na odrobinę szaleństwa, to możecie rozbić skarbonkę i napisać na moto(at)agenturamoto.cz.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr