tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Igranie z niedźwiedziem. Putin zagrożony mandatem za wykroczenie na motocyklu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Igranie z niedźwiedziem. Putin zagrożony mandatem za wykroczenie na motocyklu

Autor: Raff 2019.08.14, 13:18 Drukuj

Pamiętacie nasz weekendowy artykuł o Władimirze Putinie jeżdżącym na motocyklu Ural? Okazuje się, że ktoś ośmielił się donieść policji na prezydenta Rosji. Powód? Jazda bez kasku. 

Władimir Putin uczestniczył w międzynarodowym pokazie motocyklowym Shadow of Babylon, organizowanym przez klub Nocne Wilki na okupowanym przez Rosję Krymie. Rosyjski prezydent od dawna jest członkiem klubu i bierze udział w wielu jego imprezach. Podczas tej prezydent Rosji jeździł motocyklem Ural z koszem.

~~~~~------~~~~~

Jak informuje The Moscow Times, dwie osoby zdecydowały się donieść policji o wykroczeniu, które popełnił Putin. Prezydent poruszał się motocyklem bez kasku, co w Rosji, podobnie jak w wielu innych krajach, jest wykroczeniem.

Żądanie ukarania Władimira Putina trafiła także do rosyjskiej Prokuratury Generalnej. Przywódcy Rosji grozi kara 15 dolarów (niecałe 60 zł). Nie jesteśmy pewni jaki los spotka dwóch śmiałków, którzy zdecydowali się zgłosić Putina na policję. Obstawiamy wczasy na Syberii na koszt państwa.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę