tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Igranie z niedwiedziem. Putin zagroony mandatem za wykroczenie na motocyklu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Igranie z niedwiedziem. Putin zagroony mandatem za wykroczenie na motocyklu

Autor: Raff 2019.08.14, 13:18 Drukuj

Pamiętacie nasz weekendowy artykuł o Władimirze Putinie jeżdżącym na motocyklu Ural? Okazuje się, że ktoś ośmielił się donieść policji na prezydenta Rosji. Powód? Jazda bez kasku. 

Władimir Putin uczestniczył w międzynarodowym pokazie motocyklowym Shadow of Babylon, organizowanym przez klub Nocne Wilki na okupowanym przez Rosję Krymie. Rosyjski prezydent od dawna jest członkiem klubu i bierze udział w wielu jego imprezach. Podczas tej prezydent Rosji jeździł motocyklem Ural z koszem.

NAS Analytics TAG

Jak informuje The Moscow Times, dwie osoby zdecydowały się donieść policji o wykroczeniu, które popełnił Putin. Prezydent poruszał się motocyklem bez kasku, co w Rosji, podobnie jak w wielu innych krajach, jest wykroczeniem.

Żądanie ukarania Władimira Putina trafiła także do rosyjskiej Prokuratury Generalnej. Przywódcy Rosji grozi kara 15 dolarów (niecałe 60 zł). Nie jesteśmy pewni jaki los spotka dwóch śmiałków, którzy zdecydowali się zgłosić Putina na policję. Obstawiamy wczasy na Syberii na koszt państwa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr