tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na penej pompie, czyli krtka lekcja holowania motocykla w stylu rosyjskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na penej pompie, czyli krtka lekcja holowania motocykla w stylu rosyjskim

Autor: Raff 2019.09.28, 15:23 1 Drukuj

Holowanie motocykla za samochodem jest możliwe, ale aby operacja się udała, musi zostać spełnionych kilka warunków. Bez nich wszystko skończy się spektakularną katastrofą.

Po pierwsze holowany motocykl nie może być przypięty na stałe - kierujący powinien trzymać linę przyciśniętą noga do podnóżka, albo owiniętą wokół kierownicy. Tak, by móc w każdej chwili rozłączyć hol. Ale, co jeszcze ważniejsze, zarówno holujący, jak i holowany muszą być zdrowi na umyśle - to warunek podstawowy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr