tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 II runda Mistrzostw Świata w Endurocrossie odwołana
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

II runda Mistrzostw Świata w Endurocrossie odwołana

Autor: Eliasz Dawidson 2010.12.20, 09:11 1 Drukuj

FIM ogłosił, że II runda Mistrzostw Świata w Endurocrossie, która miała odbyć się 15 stycznia w Brazyli została odwołana. Organizator nie był w stanie zapewnić odpowiednich warunków wymaganych do przeprowadzenia imprezy tej rangi. Mistrzostwa Świata mają przenieść się do turystycznego miasta na południu kraju - Itepama. Następne zawody tej serii odbędą się 6 lutego na arenie Palau Sant Jordi w Barcelonie.

Przypomnijmy, że Tadeusz Błażusiak w klasyfikacji generalnej po I rundzie w Genui zajmuje 3 miejsce i traci do lidera, Mika Aloha, 8 punktów. Liczmy na dobry występ naszego zawodnika w najbliższej rundzie. Chyba dla wszystkich jest jasne, że Tadek zrobi wszystko co w jego mocy, aby dojechać na jak najlepszym miejscu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę