tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley Livewire i start na penej petardzie [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley Livewire i start na penej petardzie [video]

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.31, 10:55 1 Drukuj

Pod względem osiągów elektryczne jednostki napędowe nie mają czego się wstydzić. Wręcz przeciwnie - ogromny moment dostępny od pierwszego dotknięcia rolgazu błyskawicznie katapultuje motocykl i robi to w sposób niesamowicie liniowy, bez dziur na zmianę biegów. Jest tylko jeden problem, natury raczej estetycznej - dźwięk.

Do maszyn elektrycznych trzeba się będzie przyzwyczaić, bo jak na razie w przyszłości nie ma dla nich alternatywy. A ten niezbyt głośny, choć nieprzyjemnie piskliwy odgłos ich pracy? Trzeba będzie pokochać albo liczyć na wymyślne generatory dźwięku, zamontowane w motocyklach i autach.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr