tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy przyczyn wstrzymania produkcji LiveWire
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy przyczyn wstrzymania produkcji LiveWire

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.21, 09:37 Drukuj

Produkcja motocykla Harley-Davidson LiveWire została wstrzymana w ubiegłym tygodniu. Znamy już przyczynę problemu.

Przy okazji wstrzymania produkcji Harley wydał lakoniczny komunikat o błędzie wykrytym w ostatnim etapie kontroli jakości. Jednocześnie producent uczulił klientów, którzy już odebrali swoje motocykle, żeby nie ładowali ich z domowych gniazdek.

NAS Analytics TAG

W weekend produkcja motocykla została wznowiona. Okazało się, że przyczyną paniki były problemy z ładowaniem w jednym z testowanych egzemplarzy. Z jednej strony dobrze, że Harley rygorystycznie podchodzi do kwestii kontroli jakości przy produkcji LiveWire, ale z drugiej - takie potknięcie może sprawić, że w głowach potencjalnych klientów zaświeci się lampka ostrzegawcza.

Przez model LiveWire Harley-Davidson chce pokazać, że otwiera się na nowe horyzonty i chce przyciągnąć klientów, którzy wcześniej nie byli przekonani do produktów tej marki. W Polsce za elektrycznego Harleya trzeba położyć 146 420 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr