tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy przyczynę wstrzymania produkcji LiveWire NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy przyczynę wstrzymania produkcji LiveWire

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.21, 09:37 Drukuj

Produkcja motocykla Harley-Davidson LiveWire została wstrzymana w ubiegłym tygodniu. Znamy już przyczynę problemu.

Przy okazji wstrzymania produkcji Harley wydał lakoniczny komunikat o błędzie wykrytym w ostatnim etapie kontroli jakości. Jednocześnie producent uczulił klientów, którzy już odebrali swoje motocykle, żeby nie ładowali ich z domowych gniazdek.

NAS Analytics TAG

W weekend produkcja motocykla została wznowiona. Okazało się, że przyczyną paniki były problemy z ładowaniem w jednym z testowanych egzemplarzy. Z jednej strony dobrze, że Harley rygorystycznie podchodzi do kwestii kontroli jakości przy produkcji LiveWire, ale z drugiej - takie potknięcie może sprawić, że w głowach potencjalnych klientów zaświeci się lampka ostrzegawcza.

Przez model LiveWire Harley-Davidson chce pokazać, że otwiera się na nowe horyzonty i chce przyciągnąć klientów, którzy wcześniej nie byli przekonani do produktów tej marki. W Polsce za elektrycznego Harleya trzeba położyć 146 420 złotych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę