tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 HIT: Nowy sponsor tytularny Yamahy w MotoGP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

HIT: Nowy sponsor tytularny Yamahy w MotoGP

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.07.17, 10:16 Drukuj

Monster Energy Yamaha MotoGP Team - taką nazwę będzie nosił fabryczny zespół Yamahy od 2019 roku.

Monster jest głównym sponsorem satelickiego zespołu Tech3 Yamaha. Gdy Herve Poncharal dogadał się z austriackim producentem motocykli KTM, z którym współpracę zaczyna od przyszłego sezonu, producent napoi energetycznych musiał znaleźć nowego partnera i chyba lepiej nie mogli celować.
Dlaczego Monster nie pozostał z ekipą Tech3? Odpowiedź jest banalnie prosta. KTM jest partnerem innej austriackiej firmy produkującej popularne "energetyki" - firmy Red Bull. Te logotypy na motocyklach trochę by się "gryzły".

Monster już od dawna współpracuje zarówno z zespołem Movistar Yamaha, jak i z zawodnikami jeżdżącymi w tych barwach. Valentino Rossi i Maverick Vinales piją z bidonów "MONSTER ENERGY DRINK".

Oby tytularny "potwór" (tłumaczenie z angielskiego) wpłynął na drapieżność Yamahy w MotoGP.

I te hostessy….ehh 😊

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę