tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 HIT: Nowy sponsor tytularny Yamahy w MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

HIT: Nowy sponsor tytularny Yamahy w MotoGP

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.07.17, 10:16 Drukuj

Monster Energy Yamaha MotoGP Team - taką nazwę będzie nosił fabryczny zespół Yamahy od 2019 roku.

Monster jest głównym sponsorem satelickiego zespołu Tech3 Yamaha. Gdy Herve Poncharal dogadał się z austriackim producentem motocykli KTM, z którym współpracę zaczyna od przyszłego sezonu, producent napoi energetycznych musiał znaleźć nowego partnera i chyba lepiej nie mogli celować.
Dlaczego Monster nie pozostał z ekipą Tech3? Odpowiedź jest banalnie prosta. KTM jest partnerem innej austriackiej firmy produkującej popularne "energetyki" - firmy Red Bull. Te logotypy na motocyklach trochę by się "gryzły".

NAS Analytics TAG

Monster już od dawna współpracuje zarówno z zespołem Movistar Yamaha, jak i z zawodnikami jeżdżącymi w tych barwach. Valentino Rossi i Maverick Vinales piją z bidonów "MONSTER ENERGY DRINK".

Oby tytularny "potwór" (tłumaczenie z angielskiego) wpłynął na drapieżność Yamahy w MotoGP.

I te hostessy….ehh 😊

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę