tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Legendy o legendzie: wielcy zawodnicy mówią o Rossim NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Legendy o legendzie: wielcy zawodnicy mówią o Rossim

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.20, 15:24 Drukuj

Pomimo 39 lat na karku i 9 tytułów mistrzowskich na koncie, "Doktor" wciąż jest bardzo szybki na torze i czuje głód kolejnych zwycięstw. O zjawiskowym Włochu wypowiedziało się ostatnio kilku innych, wielkich zawodników: Casey Stoner, Giacomo Agostini, Kevin Schwantz, Kenny Roberts i Wayne Rainey. Wszyscy byli wyjątkowo jednomyślni.

Oficjalny portal Motogp.com zebrał opinie prawdziwych legend wyścigów motocyklowych o Valentino Rossim i pogłoskach o jego przejściu na sportową emeryturę. Wielcy zawodnicy nie mają wątpliwości: póki starczy sił i motywacji, VR46 powinien jak najdłużej pozostać na torze.

NAS Analytics TAG

Najmłodszym z wypowiadających się był Casey Stoner, który zakończył karierę zawodniczą w wieku zaledwie 25 lat. Dwukrotny Mistrz Świata powiedział: Jeśli Valentino będzie kontynuował pracę, będzie szybki. W MotoGP nie ma limitu wiekowego, jeśli nie masz kontuzji, twoje ciało jest odporne i dobrze się bawisz, to nie musisz się zatrzymywać.

Australijczykowi wtórował legendarny Giacomo Agostini, mający za sobą 122 zwycięstwa w wyścigach Grand Prix i aż 15 tytułów Mistrza Świata: Rossi lubi motocykle, lubi konkurencję i lubi to środowisko - trudno mu przejść na emeryturę. Jest dobry, nadal jest szybki i jest szczęśliwy. Dlaczego miałby nie kontynuować?

Wayne Rainey, trzykrotny Mistrz Świata, powiedział: On jest niesamowity! Potrafi przejść przez trudniejsze okresy, co jest bardzo ważne w MotoGP. Jest otoczony dobrym zespołem i wciąż bierze udział w nowych projektach.

Z kolei słynny Amerykanin Kenny Roberts uważa, że Rossi jest klasą sam dla siebie: Rossi nie może być porównywany z kimkolwiek innym. Jest tylko jeden Valentino Rossi. W wieku 39 lat wciąż walczy o tytuł, to coś w jego krwi. Wielki szacunek, jest wyjątkowym kierowcą.

Kolejna legenda wyścigów, Kevin Schwantz, również nie wysyła Rossiego na emeryturę: On znalazł sposób, aby zawsze być zmotywowanym, nawet jeśli przebrnięcie przez cały kalendarz MotoGP jest trudne. To niesamowite, że znajduje motywację do przygotowania kolejnego sezonu. Kiedy inni wracają do domu i po prostu chcą odpocząć, on nadal pracuje. Myślę, że będzie konkurencyjny co najmniej w kolejnych dwóch sezonach.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę