tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obiad z legend - muzeum Giacomo Agostiniego ju otwarte
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Obiad z legend - muzeum Giacomo Agostiniego ju otwarte

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.02, 09:12 Drukuj

W Bergamo otwarto muzeum Giacomo Agostiniego. Zwiedzający mogą zobaczyć wiele pamiątek związanych z legendarnym zawodnikiem, a nawet zjeść z nim obiad.

Giacomo Agostini zdobył 15 tytułów mistrza świat, 18 tytułów mistrza Włoch, wygrał 123 wyścigi Grand Prix, a także zdobył 10 trofeów w wyścigach ulicznych. Teraz pamiątki związane z legendarnym zawodnikiem są dostępne dla publiczności.

NAS Analytics TAG

Muzeum początkowo zostało zaprojektowane jako miejsce, w którym Agostini mógłby trzymać kolekcję rzeczy związanych ze swoją wyścigową karierą, a jest tego sporo. Na liście znalazło się ponad 350 trofeów, a także kaski, kombinezony i niektóre motocykle. Wszystko jest ułożone chronologicznie.

Z racji kameralnego charakteru muzeum zwiedzanie jest możliwe po dokonaniu rezerwacji przez resort Villa Vittoria Charme and Relax, który prowadzi córka zawodnika - Vittoria. W pakiecie jest również nocleg oraz obiad z mistrzem. Więcej informacji znajdziecie na www.villavittoriabergamo.it.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr