tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obiad z legendą - muzeum Giacomo Agostiniego już otwarte NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Obiad z legendą - muzeum Giacomo Agostiniego już otwarte

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.02, 09:12 Drukuj

W Bergamo otwarto muzeum Giacomo Agostiniego. Zwiedzający mogą zobaczyć wiele pamiątek związanych z legendarnym zawodnikiem, a nawet zjeść z nim obiad.

Giacomo Agostini zdobył 15 tytułów mistrza świat, 18 tytułów mistrza Włoch, wygrał 123 wyścigi Grand Prix, a także zdobył 10 trofeów w wyścigach ulicznych. Teraz pamiątki związane z legendarnym zawodnikiem są dostępne dla publiczności.

NAS Analytics TAG

Muzeum początkowo zostało zaprojektowane jako miejsce, w którym Agostini mógłby trzymać kolekcję rzeczy związanych ze swoją wyścigową karierą, a jest tego sporo. Na liście znalazło się ponad 350 trofeów, a także kaski, kombinezony i niektóre motocykle. Wszystko jest ułożone chronologicznie.

Z racji kameralnego charakteru muzeum zwiedzanie jest możliwe po dokonaniu rezerwacji przez resort Villa Vittoria Charme and Relax, który prowadzi córka zawodnika - Vittoria. W pakiecie jest również nocleg oraz obiad z mistrzem. Więcej informacji znajdziecie na www.villavittoriabergamo.it.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę