tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha otworzy muzeum, do którego nie wejdziesz Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha otworzy muzeum, do którego nie wejdziesz

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.07, 11:07 Drukuj

W Amsterdamie powstało muzeum Yamahy, gdzie prezentowane są najciekawsze i najrzadsze motocykle japońskiego producenta.

W Yamaha Motor Collection Hall, które otwarto w Amsterdamie, pojawiły się między innymi dakarówka Peterhansela z 1991 roku oraz R1, na której Ben Spies wygrał tytuł mistrzowski w 2009 roku. Są tam również wszystkie najważniejsze modele z Hamamatsu.

NAS Analytics TAG

Tyle z dobrych wiadomości. Wystawa jest zamknięta dla publiczności, a motocykle stacjonujące w hali będą udostępniane na europejskie eventy organizowane przez Yamahę. Czy kiedyś będzie to muzeum z prawdziwego zdarzenia? Tego na razie nie wiadomo.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę