tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha otworzy muzeum, do ktrego nie wejdziesz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha otworzy muzeum, do ktrego nie wejdziesz

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.07, 11:07 Drukuj

W Amsterdamie powstało muzeum Yamahy, gdzie prezentowane są najciekawsze i najrzadsze motocykle japońskiego producenta.

W Yamaha Motor Collection Hall, które otwarto w Amsterdamie, pojawiły się między innymi dakarówka Peterhansela z 1991 roku oraz R1, na której Ben Spies wygrał tytuł mistrzowski w 2009 roku. Są tam również wszystkie najważniejsze modele z Hamamatsu.

NAS Analytics TAG

Tyle z dobrych wiadomości. Wystawa jest zamknięta dla publiczności, a motocykle stacjonujące w hali będą udostępniane na europejskie eventy organizowane przez Yamahę. Czy kiedyś będzie to muzeum z prawdziwego zdarzenia? Tego na razie nie wiadomo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr