tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Heroes w maju w Gliwicach [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Heroes w maju w Gliwicach [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.21, 17:57 Drukuj

Jak pisaliśmy wcześniej TUTAJ, druga edycja Freestyle Heroes nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Gdyby tak było, bylibyśmy właśnie w Arenie Gliwice i oczekiwali na rozpoczęcie show. Przez koronawirusa musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

Nowy termin wydarzenia to 30. maja. Do tej daty pozostało jeszcze 70 dni. Przypomnijmy, że niesamowici zawodnicy na motocyklach, rowerach, rolkach, hulajnogach i skuterze śnieżnym, zaprezentują swoje najbardziej odjechane ewolucje. Wszystko w konwencji międzypokoleniowego pojedynku okraszonego pirotechniką, efektami scenicznymi i fire show. Jednym słowem - będzie się działo!

NAS Analytics TAG

 Aby umilić wam czas oczekiwania przypominamy, jak było w 2019. podczas pierwszej edycji Freestyle Heroes w Gliwicach.

Jesli jeszcze nie macie biletów na to wydarzenie znajdziecie je TUTAJ.

Miasto Gliwice zaprasza!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr