tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa data Freestyle Heroes
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa data Freestyle Heroes

Autor: Informacja prasowa 2020.04.29, 08:54 Drukuj

Freestyle Heroes, największe show sportów akcji, które po zmianach spowodowanych epidemią miało odbyć się w maju w Arenie Gliwice, ma kolejną  nowa datę.

Organizatorzy opublikowali oświadczenie dotyczące nowej, jesiennej daty wydarzenia:

NAS Analytics TAG

- Jak dobrze wiecie, obecna sytuacja zmusiła nas do przesunięcia Freestyle Heroes na maj, jednak już teraz wiadomo, że do tego czasu sytuacja nie ustabilizuje się na tyle, aby mogły odbywać się imprezy masowe. Dlatego ponownie przesuwamy termin na 28. listopada 2020. Chcemy abyście byli pewni, że nie ma takiej możliwości, aby nasz event się nie odbył. Za dużo włożyliśmy w to pasji i pracy, aby się teraz poddać!

Bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za Wasze dotychczasowe pozytywne reakcje i miłe słowa. To dodaje nam energii i pokazuje, że robimy dobrą robotę! Gwarantujemy Wam, że nasze show na pewno się odbędzie, nie zawiedziemy Was i dostarczymy wiele emocji.

Dziękujemy Wam za zaufanie i cierpliwość. Obiecujemy, że nie odpuścimy! Freestyle Heroes się odbędzie. Mamy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i 28. listopada zobaczymy się wszyscy w Arenie Gliwice.

Do zobaczenia!

Miasto Gliwice zaprasza

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr