tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Heroes: skuter nieny bdzie lata w Arenie Gliwice!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Heroes: skuter nieny bdzie lata w Arenie Gliwice!

Autor: Informacja prasowa 2020.02.20, 19:52 Drukuj

Salto w tył skuterem śnieżnym z rampy? Takie rzeczy tylko podczas Freestyle Heroes w Arenie Gliwice 21. marca.

Zeszłoroczna edycja Freestyle Heroes pokazała, że organizatorzy stawiają na bardzo emocjonujące widowisko na wysokim poziomie. Jednocześnie, w swojej formie, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. W tym roku postanowili podnieść poprzeczkę wprowadzając nową atrakcję.

NAS Analytics TAG

Wyobraźmy sobie więc ponad 200-kilogramową maszynę o pojemności 600 cm3, która zamiast po śniegu, rozpędza się w arenie, wjeżdża na stalową rampę i podczas 20-metrowego lotu wykonuje salto w tył. Czy to w ogóle możliwe? Wbrew pozorom, tak!

Takie rzeczy potrafi zaproszony przez organizatorów włoski zawodnik Jason Cesco. Jason, na co dzień mieszka w małej miejscowości Laggio di Caddore, położonej w centrum Dolomitów na północy Włoch.

Ten przesympatyczny zawodnik, żyje każdym skokiem i każdym pokazem. Od razu widać, że kocha to co robi. Jak sam mówi, to było jego największe marzenie, które stało się rzeczywistością. Jason jest regularnym uczestnikiem największych pokazów i imprez motoryzacyjnych w całej Europie. Teraz zawita do Gliwic.
Podczas Freestyle Heroes zaserwuje kibicom cały arsenał tricków, które połączone z niesamowitym dźwiękiem silnika jego skutera, przyprawią o gęsią skórkę niejednego widza. Tego nie można przegapić!

Obok Jasona pojawią się zawodnicy takich dyscyplin jak: Freestyle Motocross, ATV Freestyle, MTB, BMX, Inline Skating, Mountain Board, Scootive. Taki zestaw daje gwarancję, że mocnych wrażeń na pewno nie zabraknie.

Placem zabaw dla zawodników będą 3 lądowania, 8 ramp, quarter pipe i 10-metrowa wieża do rozpędzania się. Dodajmy do tego efektowne występy dziewczyn z Psycho Dolls, które będą igrać z ogniem, a tłem ich występów i występów zawodników będą specjalnie wyreżyserowane efekty świetlne, pirotechnika i  muzyką grana na żywo przez znanego już widzom z zeszłego roku DJ’a Lucky Boya. Już chyba nikogo nie trzeba bardziej przekonywać, że 21. marca warto wybrać się do najnowocześniejszej areny w Polsce - Areny Gliwice.

Miasto Gliwice zaprasza!

Jason Cesco w akcji

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr