tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Heroes odbdzie si w listopadzie w Gliwicach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Heroes odbdzie si w listopadzie w Gliwicach

Autor: Dominika Jochymska 2020.09.22, 18:28 Drukuj

Mamy potwierdzoną informację, że pierwsze polskie show sportów akcji, Freestyle Heroes, odbędzie się zgodnie z planem w Arenie Gliwice.

Przypomnijmy, że pierwotnie, druga edycja Freestyle Heroes miała odbyć się w tym samym miejscu, ale 21 marca. Jak wiemy pandemia koronawirusa i decyzje władz uniemożliwiły realizację tej, oraz wielu innych imprez masowych. Kolejnym terminem był 30 maj. Niestety prognozy okazały się zbyt optymistyczne, ponieważ poważne obostrzenia obowiązywały jeszcze wtedy. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że odległa data 28 listopada umożliwi realizacje tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

NAS Analytics TAG

Wczoraj organizatorzy potwierdzili, że widzimy się właśnie w listopadzie. Jak czytamy w oficjalnej informacji na fan page'u wydarzenia:

Arena Gliwice jest w pełni przygotowana na obecną rzeczywistość. Zostały wprowadzone wszystkie zabezpieczenia, aby zapewnić Wam i całej ekipie FH bezpieczeństwo podczas naszego SHOW. Arena będzie zapełniona maksymalnie w 50%, dlatego dolne sektory są już całe wyprzedane! Otworzyliśmy sprzedaż biletów na górne sektory skąd zobaczycie światowej klasy widowisko!

Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a obowiązują te same miejsca, które zostały zakupione. My mamy nadzieję, że tym razem już nic nie pokrzyżuje planów i zobaczymy się w Gliwicach!

Bilety do nabycia na EVENTIM.PL

Więcej informacji na Facebooku.

Miasto Gliwice zaprasza!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr