tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fenati atakuje Ajo - wspominki z Moto3 Argentyny Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fenati atakuje Ajo - wspominki z Moto3 Argentyny

Autor: MB 2018.10.28, 12:01 Drukuj

Pamiętacie Romano Fenatiego, który we wrześniu zszokował cały wyścigowy świat swoim niebezpiecznym zachowaniem? Nie był to jego pierwszy tego typu wybryk. Podczas przeszukiwania czeluści internetów trafiliśmy na ciekawy filmik, bodajże sprzed 3 lat, z okrążenie warm up Moto3 w Argentynie.

Bez dwóch zdań, Romano Fenati to "posiadacz" najgorętszej głowy w stawce mistrzostw świata. Pokazał to dobitnie w tym roku, ale wszystko na to wskazywało, że w końcu dopuści się jakiegoś karygodnego zachowania, które zagrozi zdrowiu i życiu innego zawodnika. Na tym filmie zobaczycie kopnięcia oraz złośliwość godną poltergeista skierowane w Niklasa Ajo.

~~~~~------~~~~~

Swoją drogą musimy dowiedzieć się co u niego aktualnie słychać. Skończył karierę, czy może jeszcze są szanse na jego powrót.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę