tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cal Crutchlow wituje urodziny w szpitalu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Cal Crutchlow wituje urodziny w szpitalu

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2018.10.29, 13:01 Drukuj

Brytyjski zawodnik właśnie kończy 33 lata i choć ostatnio nie jest mu do śmiechu, za sprawą poważnej kontuzji, która wykluczyła go ze ścigania na pewien czas, koledzy jednak nie zawiedli i pojawili się z życzeniami.

Cal mocno wygrzmocił w Australii podczas drugiego treningu na Phillip Island.

NAS Analytics TAG

DqaYm4sX4AIQ1bc 1

Jest już po operacji złamanej kostki, lecz rekonwalescencja jeszcze trochę potrwa. W Malezji zastąpi go Stefan Bradl, a powrót na kończącą sezon rundę w Walencji jest mało prawdopodobny.

Cal swoje 33. urodziny świętuje zatem w szpitali w Australii, lecz ekipa LCR Honda o nim nie zapomniała i zaraz po wyścigu, odwiedzili solenizanta w szpitalu. Obok kolegi zespołowego Takaakiego Nakagami, pojawił się też sympatyczny Aleix Espargaro. Ciekawe jaki prezent przygotował najlepszy przyjaciel brytyjskiego kierowcy - Jack Miller. Pewnie coś z grubej rury.

DqBcEB5XcAA2JRZ

Cal, wszystkiego najlepszego od polskich kibiców i szybkiego powrotu do zdrowia.

"Ósmego dnia Bóg stworzył Cala Crutchlowa"

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr