tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 mieszna kara dla Romano Fenatiego za zamach na ycie rywala
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

mieszna kara dla Romano Fenatiego za zamach na ycie rywala

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.10, 08:42 4 Drukuj

Zakończona wczoraj rywalizacja na torze Misano zostanie zapamiętana nie tylko z powodu gleby Jorge Lorenzo tuż przed metą. W wyścigu klasy Moto2 miało miejsce wydarzenie, które wzburzyło wszystkich - Romano Fenati złapał za klamkę hamulca w motocyklu Stefano Manziego, czym spowodował realne zagrożenie jego życia.

Niedawno pisaliśmy o Romano Fenatim w kontekście jego przejścia do powracającej do MotoGP MV Agusty. Po tym, co wydarzyło się wczoraj w czasie wyścigu klasy Moto2 w Misano, temat może być nieaktualny - Fenati został w środowisku wrogiem publicznym nr 1.

NAS Analytics TAG

Znany z porywczego charakteru i nieprzemyślanych zachowań 22-letni Włoch przez cały weekend miał na pieńku z jednym z rywali - Stefano Manzim. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie wyzwisk i gestów powszechnie uchodzących za obraźliwe. Jednak to, co zrobił Fenati w samym wyścigu, przekroczyło wszelkie granice. Na szybkiej prostej zbliżył się do motocykla Manziego i w czasie, gdy obie maszyny mknęły z prędkością ponad 200 km/h, złapał za jego klamkę hamulca.

Kompletnie zaskoczony Manzi cudem opanował motocykl, a skutki tego bandyckiego zachowania mogły być opłakane. Tym bardziej dziwi wyjątkowo łagodna kara, jaka została nałożona na Fenatiego - przed nim tylko dwa wyścigi przerwy. Romano Fenati ewidentnie ma problem ze sobą - dwa lata temu wyleciał z hukiem z teamu Sky VR46 za niedopuszczalne zachowania wobec członków ekipy.

Wydaje się, że wczorajsza sytuacja jest gwoździem do trumny kariery Romano Fenatiego. Czegoś takiego środowisko MotoGP mu nie odpuści. Jasno wyartykułował to Cal Crutchlow, który na konferencji prasowej powiedział krótko: On już nigdy nie powinien wziąć udziału w wyścigach motocyklowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr