tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Deszczowe zmagania Supermoto w Koszalinie. Dwie rundy za nami NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Deszczowe zmagania Supermoto w Koszalinie. Dwie rundy za nami

Autor: Supermoto Poland 2019.05.16, 18:39 Drukuj

Pierwsze dwie rundy Supermoto za nami. Mimo tego że pogoda nie zapowiadała się ciekawie, a podczas piątkowych treningów przez Koszalin przeszła nawałnica, udało się rozegrać dwie suche rundy.

Dla wielu zima okazała się za krótka i w pierwszy wyścigowy weekend część zawodników wciąż zmagało się z awariami. W ruch poszły klucze, a padok zamienił się obwoźny targ z częściami zamiennymi.

NAS Analytics TAG

Zawodnikom Supermoto Poland także nie udało się uniknąć problemów. Pomimo walki do ostatniej chwili, na linii startu udało się stanąć tylko dwóm zawodnikom, w dodatku na nie do końca sprawnych motocyklach.

Andrzeja "Aimka" Kamińskiego wykluczyła awaria sprzęgła, a Bartek Marszałkowicz, pomimo awarii zawieszenia, pokazał ducha walki i wystartował w obu rundach. Mniej szczęścia miał Jerzy "Jurgen" Głodek - pomimo sprawnego sprzętu uległ kontuzji i weekend spędził na trybunie.

Oto lista triumfatorów.

Mistrzostwa Polski

Sobota
1. Jędrzej ŻURALSKI
2. Michał PAWLIK
3. Mateusz OTRĘBA

Niedziela
1. Michał PAWLIK
2. Jędrzej ŻURALSKI
3. Mateusz OTRĘBA

Puchar Polski

Sobota
1. Maciej MICHALSKI
2. Andrzej PŁOŃSKI
3. Jakub WOJCIECHOWSKI

Niedziela
1. Andrzej PŁOŃSKI
2. Jakub WOJCIECHOWSKI
3. Rafał CHILIMOŃCZYK

Klasa street

Sobota
1. Piotr SALAMON
2. Mieszko LASZECKI
3. Konrad STAWICKI

Niedziela
1. Mieszko LASZECKI
2. Piotr SALAMON
3. Konrad STAWICKI

Niestety - pomimo świetnej organizacji, frekwencja nie powalała i na starcie sobotnich zawodów na starcie stanęło niecałe 40 zawodników. Trzeba trzymać kciuki, że kolejne rundy będą liczniejsze. Ze szczególną nadzieją wypatrujemy zawodów w Słomczynie 4 sierpnia, gdzie nie tylko Supermoto będzie gościć po raz pierwszy.

Autor zdjęć - Katarzyna Wawrzynów

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę