tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na asfalcie i w błocie. Dominika Orlik podsumowuje miniony sezon [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na asfalcie i w błocie. Dominika Orlik podsumowuje miniony sezon [FILM]

Autor: Redakcja 2019.02.06, 12:06 Drukuj

Dominika Orlik, jedna z naszych ulubionych zawodniczek, wiecznie uśmiechnięta optymistka, podsumowała zeszłoroczny sezon w krótkim filmie. Jak widać starty w zawodach i treningi to prawdziwa szkołą życia i praca na półtora etatu!

Gratulujemy Dominice dotychczasowych sukcesów i mocno kibicujemy w nadchodzącym sezonie. 333mamy kciuki za kolejne sukcesy!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę