tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startują Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Supermoto. Nie może cię tam zabraknąć! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Startują Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Supermoto. Nie może cię tam zabraknąć!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.24, 17:11 Drukuj

Pogoda za oknem bajeczna, więc nie ma nic lepszego niż wycieczka nad polskie morze z Supermoto. 11 maja rusza sezon Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto.

W Koszalinie odbędzie się podwójna runda 11-12.05. To świetna okazja na sprawdzenie czy zimowe treningi przyniosły odpowiednie rezultaty. Motopark Koszalin to jeden z najlepiej przygotowany obiekt, a zróżnicowanie wysokości terenu zwiększa jego atrakcyjność dla widzów. 

NAS Analytics TAG

Sezon 2019 jest pierwszym, w którym pojawia się niezależna klasyfikacja motocykli o pojemności 250 cm3. Ścigamy się jak do tej pory w 4 klasach. Zaczynając od klasy Amator, która została stworzona do stawiania pierwszych kroków w wyścigach motocyklowych, przez dwie klasy Pucharu Polski (C2 - średnio zaawansowana, C4 - street, pozbawiona sekcji terenowej), a na klasie Mistrzostw Polski kończąc (S2).

Wszystkie klasy za wyjątkiem Amator łączą 2 wyścigi. Podczas podwójnej rundy daje to 4 wyścigi podczas jednego weekendu. Wszystko to poprzedzone dniem piątkowych treningów wolnych. Jazdy na pewno nikomu nie zabraknie.

Osoby chcące pierwszy raz spróbować tego sportu potrzebują przygotować badanie lekarskie przeprowadzone przez lekarza sportowego oraz stawić się na egzaminie na licencję sportową 10 maja o godzinie 19.00.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę