tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zwycistwo w klasie Pit Ladies i osobista relacja z rundy PP Pitbike Supermoto w Toruniu
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zwycistwo w klasie Pit Ladies i osobista relacja z rundy PP Pitbike Supermoto w Toruniu

Autor: Dominika Orlik 2019.06.14, 13:05 Drukuj

Jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia... a w moim wypadku JEŻDŻENIA! Kiedy podczas kwalifikacji do Pucharu Polski PitBike Supermoto tata pokazał mi na pitboardzie,  że wygrywam klasę kobiet... nie odpuściłam, postanowiłam, że powalczę również z Panami! Odkręciłam i wykręciłam mój rekordowy czas... i to czas dający mi Pole Position w mieszanym wyścigu PRO!

Jak to zawsze powtarzam: Marzenia się nie spełniają... marzenia się spełnia! Trzeba więc ruszyć tyłeczek i działać! Ja właśnie spełniłam kolejne malutkie marzenie, stanęłam jako pierwsza na starcie, mając za sobą nie tylko całą klasę Pit Ladies, ale również i wielu Panów (także z klasy Super PIT, czyli z większą pojemnością silnika i możliwością tuningu, czego robić nie wolno w mojej stockowej klasie).

NAS Analytics TAG

Cieszy mnie, że inne dziewczyny również przyspieszyły i namieszały trochę na polach startowych... i niech ktoś mi powie, że kobiety to słaba płeć!

Stanęłam na starcie i dwukrotnie dowiozłam zwycięstwo do mety! Cieszyłam się jak dziecko! Zwłaszcza, że nie tylko ja zrobiłam kawał dobrej roboty, a cały mój Dream Team Roszak Racing:

  • Klasa Superpit: 3 miejsce Michał Budziaszek / 5 miejsce Mariusz Juszczak / 8 miejsce naszego gościa specjalnego Wiktora Ostrowskiego
  • Klasa Stock 150: 2 miejsce Sebastiana Stacha
  • Klasa Stock 125: 2 miejsce Wiktora Majchrowskiego
  • Klasa PitLadies: 1 miejsce Dominiki 333 Orlik
  • Klasa Stock 90: dobra jazda i duży progres Kacpra Barona

Nie bez powodu nasze motto to "Home of Champions"! Stawiamy na rozwój, progres i... świetną zabawę!

I szczerze Wam powiem... ciężko trenując, mając taki dream team, taką wspaniałą rodzinę, jeżdżąc na YCF-ie F 150SM, zalanym najlepszym olejem Motul i ścigając się w skórze RST... nie miałam innej opcji niż stanąć  na najwyższym stopniu podium. A zapewniam, ze dopiero wchodzę na wysokie obroty!

Pozdrawiam serdecznie z drogi do Finlandii, gdzie będę testować najnowsze maszyn enduro od Husqvarny!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr