tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zwycięstwo w klasie Pit Ladies i osobista relacja z rundy PP Pitbike Supermoto w Toruniu NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Zwycięstwo w klasie Pit Ladies i osobista relacja z rundy PP Pitbike Supermoto w Toruniu

Autor: Dominika Orlik 2019.06.14, 13:05 Drukuj

Jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia... a w moim wypadku JEŻDŻENIA! Kiedy podczas kwalifikacji do Pucharu Polski PitBike Supermoto tata pokazał mi na pitboardzie,  że wygrywam klasę kobiet... nie odpuściłam, postanowiłam, że powalczę również z Panami! Odkręciłam i wykręciłam mój rekordowy czas... i to czas dający mi Pole Position w mieszanym wyścigu PRO!

Jak to zawsze powtarzam: Marzenia się nie spełniają... marzenia się spełnia! Trzeba więc ruszyć tyłeczek i działać! Ja właśnie spełniłam kolejne malutkie marzenie, stanęłam jako pierwsza na starcie, mając za sobą nie tylko całą klasę Pit Ladies, ale również i wielu Panów (także z klasy Super PIT, czyli z większą pojemnością silnika i możliwością tuningu, czego robić nie wolno w mojej stockowej klasie).

NAS Analytics TAG

Cieszy mnie, że inne dziewczyny również przyspieszyły i namieszały trochę na polach startowych... i niech ktoś mi powie, że kobiety to słaba płeć!

Stanęłam na starcie i dwukrotnie dowiozłam zwycięstwo do mety! Cieszyłam się jak dziecko! Zwłaszcza, że nie tylko ja zrobiłam kawał dobrej roboty, a cały mój Dream Team Roszak Racing:

  • Klasa Superpit: 3 miejsce Michał Budziaszek / 5 miejsce Mariusz Juszczak / 8 miejsce naszego gościa specjalnego Wiktora Ostrowskiego
  • Klasa Stock 150: 2 miejsce Sebastiana Stacha
  • Klasa Stock 125: 2 miejsce Wiktora Majchrowskiego
  • Klasa PitLadies: 1 miejsce Dominiki 333 Orlik
  • Klasa Stock 90: dobra jazda i duży progres Kacpra Barona

Nie bez powodu nasze motto to "Home of Champions"! Stawiamy na rozwój, progres i... świetną zabawę!

I szczerze Wam powiem... ciężko trenując, mając taki dream team, taką wspaniałą rodzinę, jeżdżąc na YCF-ie F 150SM, zalanym najlepszym olejem Motul i ścigając się w skórze RST... nie miałam innej opcji niż stanąć  na najwyższym stopniu podium. A zapewniam, ze dopiero wchodzę na wysokie obroty!

Pozdrawiam serdecznie z drogi do Finlandii, gdzie będę testować najnowsze maszyn enduro od Husqvarny!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę