tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polskie supermoto rusza na podbj Europy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polskie supermoto rusza na podbj Europy!

Autor: Informacja prasowa 2017.09.26, 16:49 Drukuj

Chłopaki, którzy zorganizowali nam w tym roku wielki powrót ścigania supermoto do Warszawy ruszają na podbój Europy. Piotra, Rafała i Michała, zawodników Automobilklub Polski, tym razem spotkamy po drugiej stronie "barykady", a dokładnie na linii startu.

Już po raz 31. belgijskie miasto Mettet w dniach od 6 do 8 października stanie się świątynią sportu motocyklowego. Superbiker Mettet to największa na świecie konfrontacja najlepszych zawodników dyscypliny supermoto i nie tylko. Swoją obecność potwierdzili już między innymi Sylvain Bidart, Thomas Charrey czy Xavier Simon z Moto 2.

NAS Analytics TAG

Niczym wyspa Man wydzielona część miasta zostanie przekształcona w tor, bardzo szybki i techniczny, wraz ze skokami oraz sekcją offroadową. Organizatorzy stawiają poprzeczkę wysoko! Dołóżmy do tego ponad 230 zawodników i zawodniczek z całego świata na starcie, co daje nam mieszankę iście wybuchową.

To co trzech polskich śmiałków czeka na miejscu, możecie zobaczyć już tutaj oraz oczywiście śledzić na bieżąco i dopingować.

Czy przejdą kolejne etapy 3-dniowej selekcji? Czy przeniosą zebrane doświadczenie i zorganizują taką imprezę w Polsce? O tym przekonamy się wkrótce!

Wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować na supermoto(at)automobilklubpolski.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr