tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polskie supermoto rusza na podbój Europy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polskie supermoto rusza na podbój Europy!

Autor: Informacja prasowa 2017.09.26, 16:49 Drukuj

Chłopaki, którzy zorganizowali nam w tym roku wielki powrót ścigania supermoto do Warszawy ruszają na podbój Europy. Piotra, Rafała i Michała, zawodników Automobilklub Polski, tym razem spotkamy po drugiej stronie "barykady", a dokładnie na linii startu.

Już po raz 31. belgijskie miasto Mettet w dniach od 6 do 8 października stanie się świątynią sportu motocyklowego. Superbiker Mettet to największa na świecie konfrontacja najlepszych zawodników dyscypliny supermoto i nie tylko. Swoją obecność potwierdzili już między innymi Sylvain Bidart, Thomas Charrey czy Xavier Simon z Moto 2.

Niczym wyspa Man wydzielona część miasta zostanie przekształcona w tor, bardzo szybki i techniczny, wraz ze skokami oraz sekcją offroadową. Organizatorzy stawiają poprzeczkę wysoko! Dołóżmy do tego ponad 230 zawodników i zawodniczek z całego świata na starcie, co daje nam mieszankę iście wybuchową.

To co trzech polskich śmiałków czeka na miejscu, możecie zobaczyć już tutaj oraz oczywiście śledzić na bieżąco i dopingować.

Czy przejdą kolejne etapy 3-dniowej selekcji? Czy przeniosą zebrane doświadczenie i zorganizują taką imprezę w Polsce? O tym przekonamy się wkrótce!

Wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować na supermoto(at)automobilklubpolski.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę