tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt na spontanie, czyli jak dobrze się bawić z lawetą [FILM] Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Stunt na spontanie, czyli jak dobrze się bawić z lawetą [FILM]

Autor: Raff 2018.05.04, 13:24 Drukuj

Piękny letni dzień, puste ulice… Wymarzony moment na niespieszną przejażdżkę ulicami miasta. Toczenie się bez sensu staje się jednak nudne dla dwóch młodych bikerów. Jeden z nich postanawia wykorzystać do zabawy stojącą na poboczu lawetę i wykonuje efektowny skok niczym z GTA.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę