tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Supermoto: styl grzbietowy Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Supermoto: styl grzbietowy

Autor: Janusz Bębenek 2018.10.02, 10:04 Drukuj

Oto praktyczny poradnik, jak szybko i wygodnie nasmarować łańcuch w motocyklu bez centralnej stopki. Maszynę należy po prostu ustawić na siodle i kierownicy, kołami do góry. Aby zrobić to sprawnie i bez bólu pleców, potrzebne będą wysoki krawężnik, twardy chodnik i ogrodzenie z siatki, delikatnie sprężynujące. Jeśli pierwsze próby nie przyniosą rezultatów, nie zniechęcajcie się. Sukces jest tylko kwestią czasu i unikania pieszych.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę