tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cieszył się prawkiem niecałą godzinę. Rekordowa bezmyślność młodego kierowcy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cieszył się prawkiem niecałą godzinę. Rekordowa bezmyślność młodego kierowcy

Autor: Raff 2018.11.22, 14:39 2 Drukuj

Tylko 49 minut wystarczyło młodemu kierowcy z Niemiec, by stracić prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Teraz czeka go żmudne powtarzanie całego kursu.

W Niemczech obowiązują surowe zasady dotyczące świeżo upieczonych kierowców. Pierwsze prawo jazdy wydawane jest na próbę na dwa lata. Jeśli w tym czasie młody kierowca popełni wykroczenie, okres przedłuża się na 4 lata, a on sam musi wziąć udział w płatnym kursie doszkalającym.

Niemcy nie tolerują też przekraczania prędkości - to właśnie za to wykroczenie młody Niemiec został zatrzymany. W terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje limit 50 km/h, poruszał się on z prędkością 95 km/h. Według niemieckiego prawa, to wartość wystarczająca do zatrzymania uprawnień.

Osiemnastolatek odebrał swój dokument niecałą godzinę wcześniej.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Czekan 23/11/2018 07:27

Idioten...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę