tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RSV4 - opinia i test na torze. Gamonie wybieraj konie (Odcinek 3)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Aprilia RSV4 - opinia i test na torze. Gamonie wybieraj konie (Odcinek 3)

Autor: Szymon Dziawer 2021.08.03, 19:17 Drukuj

Tym razem podczas naszych poszukiwań najlepszego Superbika A.D. 2021 zatrzymamy się nieco dłużej tylko przy jednej maszynie: Aprilii RSV4 Factory. Ten motocykl ujmuje nas na niemal każdym polu. Prowadzenie, poręczność, wygoda, ale także charakterystyka silnika to rzeczy najwyższej próby. Oczywiście mamy świadomość tego, że RSV jest trochę podrabianym superbikiem, bo ze swoją pojemnością niemal o 100 ccm większą zyskuje niemal dziesięcioprocentowy handicap. Ale to nas jakoś specjalnie nie martwi, bo elastyczność tego silnika, jaki sama moc daje nam tylko powody do zadowolenia.


NAS Analytics TAG

Aprilia RSV4 - test na torze i nasza opinia


 

Aprilia jest dla nas fartownym modelem, gdyż mogliśmy ją poznać z wielu stron, zarówno podczas jazdy po drodze, jak i na torach - tych większych, jak Poznań i ten, na którym jeździliśmy podczas realizacji tych nagrań, czyli Torze Łódź. Posmakowaliśmy też obu wersji - standardowej, oraz wyposażonej w aktywne zawieszenie Factory, z której zdecydowanie do gustu przypadła nam ta druga (niestety droższa).

Dzielimy się z wami naszymi wrażeniami - zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka z cyklu "Gamonie wybierają konie, czyli w poszukiwaniu najlepszego Superbika A.D. 2021", a już niebawem powinniśmy przygotować dla was kolejny opis motocykla, tym razem kultowej Yamahy YZF-R1.

 

Szymon Dziawer 

redaktor motocyklowy z krwi i kości piszący od niemal dwóch dekad na łamach największych gazet i portali motoryzacyjnych w Polsce, prowadzący programy telewizyjne o tematyce motocyklowej, zawodnik motocyklowy z zawodową licencją, współwłaściciel agencji PR i nieśmiały Youtuber.

 

Rafał Herman

legenda polskiego Triathlonu, fanatyczny entuzjasta motoryzacji pod każdą postacią (także elektrycznej), licencjonowany zawodnik wyścigowy, miłośnik technologii i importer elektroniki, obieżyświat i marzyciel uzależniony od adrenaliny i prędkości.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr