tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Aprilia pojawi si z silnikami o maej pojemnoci - jest oficjalne potwierdzenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Aprilia pojawi si z silnikami o maej pojemnoci - jest oficjalne potwierdzenie

Autor: wojtek Grzesiak 2021.08.24, 23:30 Drukuj

Aprilia nie zamierza poprzestać na platformie 660 cm3 i za kilka lat przedstawi motocykle z jeszcze mniejszymi silnikami, które będą przeznaczone nie tylko dla klientów z Azji.

Obecnie Aprilia jest skupiona na raczeniu nas nowościami powstałymi na bazie platformy z silnikiem o pojemności 660 cm3. Najpierw pojawił się model RS660, później Tuono 660, a niedawno zapowiedziano długo wyczekiwaną Aprilię Tuareg 660. Te modele łączy dwucylindrowy, rzędowy silnik o mocy 100 koni mechanicznych. Wkrótce ma pojawić się nowa platforma o pojemności 300 cm3.

NAS Analytics TAG

Biorąc pod uwagę trzony oferty marki Aprilia, nowy silnik z pewnością trafi do modeli RS oraz Tuono. Kiedy to nastąpi? Włoski portal Motociclismo cytuje prezesa Piaggio India - Diego Graffiego, który powiedział, że grupa Piaggio pracuje nad silnikiem o pojemności powyżej 300 cm3 i nowe motocykle pojawią się pod szyldem marki Aprilia. Motocykle trafią na rynek w ciagu maksymalnie trzech lat. Graffi dodał, że oprócz motocykla sportowego oraz nakeda silnik może trafić także do turystyka i małego enduro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr