tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Triumph Street Scrambler i Street Scrambler Sandstorm. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Triumph Street Scrambler i Street Scrambler Sandstorm. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.21, 07:48 Drukuj

W kwietniu Triumph rozpieszcza fanów bezdroży - po modelu Bonneville Scrambler przyszedł czas na Street Scrambler, który pojawi się także w specjalnej edycji Sandstorm.

Już w lutym pojawiły się pierwsze informacje na temat modelu Street Scrambler w wersji Sandstorm. Przy okazji mogliśmy wtedy dowiedzieć się, że producent nie zgotuje nam żadnej rewolucji w związku z nadejściem normy emisji spalin Euro 5, a wersja Sandstorm po prostu otrzyma pakiet dodatków.

NAS Analytics TAG

Dobrą wiadomością jest, że dwucylindrowy rzędowy silnik o pojemności 900 cm3 nadal będzie generował maksymalną moc 64 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy wyniesie 80 Nm. Zachowanie tych wartości było możliwe dzięki zastosowaniu nowego układu wydechowego, który niestety będzie cięższy i zwiększy masę motocykla o 3 kilogramy, a zatem z płynami i paliwem wyniesie ona 223 kg. Nowy katalizator został sprytnie ukryty pod nowym panelem bocznym. Siedzisko umieszczono na wysokości 79 mm.

Na szczęście producent nie poprzestał na zamontowaniu nowego katalizatora, ponieważ Street Scrambler zyskał również nowy panel boczny i aluminiową tabliczkę na numer startowy, a także pojawiło się wykończenie przepustnic ze szczotkowanego aluminium, nowe osłony stóp oraz nowe mocowanie reflektora.

Wersja Sandstorm idzie jeszcze dalej w kwestii dodatków. Motocykl pomalowano w kolorze Matte Storm Grey i zamontowano wyższy błotnik, osłonę reflektora, osłony zbiornika paliwa, a także aluminiową osłonę miski olejowej. Motocykl pojawi się na rynku w liczbie 775 sztuk i oczywiście kupujący otrzyma certyfikat autentyczności.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr