tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph ma now aplikacj, ktra powiadomi odpowiednie suby w razie wypadku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph ma now aplikacj, ktra powiadomi odpowiednie suby w razie wypadku

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.19, 07:04 1 Drukuj

Triumph i producent aplikacji Real Rider połączyli siły by zaoferować rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo posiadaczy motocykli brytyjskiej marki. Mowa o aplikacji, która zaalarmuje odpowiednie służby w razie wypadku.

Jak to działa? Aplikację możecie pobrać z App Store lub Google Play i zainstalować na swoim smartfonie. Po uruchomieniu, aplikacja Triumph SOS działa w tle i zbiera dane z modułu GPS oraz akcelerometru. Jeżeli zarejestrowane dane wzbudzą podejrzenia aplikacji, to ta zapyta użytkownika, czy wszystko jest ok. Jeżeli użytkownik w żaden sposób nie potwierdzi, że odczyt był błędny, to zostaną powiadomione odpowiednie służby. Aplikacja posiada również funkcję auto pauzy, która pozwoli uniknąć nieuzasadnionego wezwania pomocy.

NAS Analytics TAG

Triumph SOS co prawda rejestruje dane o prędkości użytkownika, ale nie zachowuje ich i w żaden sposób nie przesyła dalej. Do centrum powiadamiania ratunkowego trafią tylko informacje na temat lokalizacji motocykla i ewentualne wprowadzone przez użytkownika dane medyczne. Korzystanie z aplikacji jest płatne, ale jeżeli posiadacie motocykl marki Triumph i wpiszecie numer VIN, to otrzymujecie trzy miesiące abonamentu za darmo. Po tym okresie trzeba będzie zapłacić 4,99 dolarów - czyli niecałe 19 złotych. To niewiele jak za dodatkowe zabezpieczenie naszego zdrowia lub życia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr