tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Impreza motocyklowa na majwk? Gdzie pojecha motocyklem 30 kwietnia - 3 maja 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza motocyklowa na majwk? Gdzie pojecha motocyklem 30 kwietnia - 3 maja 2021

Autor: Dominika Jochymska 2021.04.29, 09:14 Drukuj

Karkonosze Ride Event, wyjątkowa impreza na rozpoczęcie sezonu, przygotowana dla was przez Triumph Polska, startuje już jutro. Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze możecie się zapisać. I to bez dodatkowych opłat.

To będą wyjątkowe cztery dni, podczas których na uczestników czekają przepiękne trasy, doświadczeni przewodnicy, czterogodzinne szkolenie offroadowe, jednodniowy rajd z profesjonalnie przygotowanym road bookiem i jazdy testowe na motocyklach marki Triumph.

NAS Analytics TAG

Impreza rozpocznie się w miejscowości Bolków, koło Jeleniej Góry, gdzie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i wyruszą pokonywać pierwsze kilometry. Przypomnijmy, że grupa GT to 100% jazdy po nawierzchni asfaltowej, dzienny dystans to około 300 km. Grupa RALLY to lekki offroad 50% asfalt, 50% drogi szutrowe, dzienny dystans do pokonania to ok. 200 km, a grupa RALLY PRO to offroad dla bardziej zaawansowanych 70% offroad, 30% asfalt, dzienny dystans to ok. 250 km.

W przypadku grup Rally, instruktorzy z Proenduro.pl od kilku dni objeżdżali trasy i przygotowywali je dla uczestników. Teraz, wyznaczona jest również trasa dla grupy GT, która wygląda bardzo obiecująco. Podczas wydarzenia, uczestnicy tej grupy na pewno znajdą ciekawe zakątki. Będą zakręty, piękne widoki a nawet szutry. A ponieważ ostatnio jest wiele nostalgii i niektórzy tęsknią za "dawnymi czasami" wiec organizatorzy obiecują, że podczas Karkonosze Ride Event będzie również powrót do wspomnień sięgających wczesnego PRLu.

To już ostatnia szansa! Zostało zaledwie kilka wolnych miejsc i brak dodatkowych opłat dla spóźnialskich. Zarejestruj się i przyjeżdżaj! Formularz rejestracyjny na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr