tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Liberty Motors zaprasza: jednodniowa wyprawa dla fanw jazdy w terenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Liberty Motors zaprasza: jednodniowa wyprawa dla fanw jazdy w terenie

Autor: Informacja prasowa 2021.06.10, 11:09 Drukuj

Niedawno Liberty Motors podjęło współpracę z Travel Adventure School, a pierwszym wydarzeniem organizowanym wspólnie jest jednodniowa wyprawa z cyklu: "Wolność zaczyna się poza asfaltem".

Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca. Spotkanie obu grup, warszawskiej i łódzkiej, o godzinie 9:30 przy MacDonald's w Górze Kalwarii. Wyjazd w grupie za przewodnikiem. Trasa dojazdowa do Żelechowa poprowadzi bezdrożami z Góry Kalwarii i wyniesie lącznie ok. 100 km.

NAS Analytics TAG

Po przyjeździe przewidziany jest obiad, następnie zapoznanie się z tym niezwykle atrakcyjnym miejscem w asyście przewodników z grupy Travel Adventure School,

Powierzchnia dwóch hektarów, na których czeka na uczestników wiele przeszkód o różnych stopniach trudności budowanych z myślą o trenowaniu przejazdów, jakie zdarzają się na wyprawach. Przeszkody naturalne i sztuczne, głębokie koleiny, strefy kopnego piachu, strefy kamieni, miejsce do ćwiczenia balansu, strome podjazdy i zjazdy o luźnej nawierzchni, duży zadrzewiony plac manewrowy oraz tor trialowy do ćwiczenia właściwych nawyków na lekkich motocyklach. To idealne miejsce dla fanów off-roadu.

Zakończenie wyjazdu planowane jest na godzinę 18.00. Powrót do domu już na własną rękę.

Koszt wyjazdu: 300 zł w cenie: obiad, kawa, herbata, woda i coś na słodko.

Jeśli chcesz spędzić ten dzień w terenie, a jedyne co cię blokuje to odpowiedni motocykl, możesz skorzystać z wypożyczalni Liberty Rental.

Zapisy wciąż trwają! Zgłoszenia mailem: tas@traveladventureschool.pl

Wpłaty należy dokonać na numer konta: 50 1020 5558 1111 1079 2950 0086, a w tytule przelewu podać: Imię Nazwisko 12.06 Liberty Motors, TAS. Organizatorzy proszą, aby w zgłoszeniach wysyłać potwierdzenia przelewu, bądź przywieźć je ze sobą.

Więcej informacji o wydarzeniu na STRONIE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr