tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Shift Assist ju dostpny dla motocykla Trident 660. Ciesz si dynamiczn jazd bez przeszkd
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Shift Assist ju dostpny dla motocykla Trident 660. Ciesz si dynamiczn jazd bez przeszkd

Autor: Informacja prasowa 2021.04.02, 08:34 1 Drukuj

Motocykle Triumph to połączenie dobrego wyglądu i świetnej dynamiki jazdy, którą możesz poprawić dzięki Triumph Shift Assist. To akcesorium jest dostępne również dla modelu Trident 660.

Triumph Trident 660 wyposażono w silnik o pojemności 660 cm3 i maksymalnej mocy 81 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy wynosi 64 Nm. Trzy cylindry od zawsze są oznaką świetnej zabawy, a ta może być teraz jeszcze lepsza dzięki Triumph Shift Assist. Triumph Shift Assist to quickshifter, który pozwala na zmianę biegów w górę i w dół bez konieczności używania sprzęgła.

NAS Analytics TAG

Triumph Shift Assist dla motocykla Triumph Trident 660 kosztuje 1518 złotych i jest już dostępny w salonach. Najbliższego dealera możesz znaleźć dzięki stronie www.triumphmotorcycles.pl. Jest na niej również specjalny konfigurator, który pozwoli ci stworzyć Triumpha skrojonego pod twoje potrzeby, a na liście akcesoriów jest z czego wybierać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr