tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Impreza motocyklowa na majwk 2021. Program, atrakcje i zapisy na Karkonosze Ride Event
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza motocyklowa na majwk 2021. Program, atrakcje i zapisy na Karkonosze Ride Event

Autor: Daniel Wido 2021.04.18, 22:04 1 Drukuj

W tym roku wiosna jest wyjątkowo kapryśna i nie daje nam motocyklistom zbyt wielu dni do czerpania radości z jazdy. Z niecierpliwością czekamy, aż wreszcie temperatura skoczy powyżej 15 kresek, a sezon grzewczy dobiegnie końca. Triumph Polska nie zapomina o swoich klientach i na przełomie kwietnia i czerwca (w weekend majowy 30.04 - 3.05) organizuje imprezę inaugurującą sezon motocyklowy 2021. Triumph Karkonosze Ride Event to impreza, która odbędzie się w przepięknej scenerii, na krętych trasach szosowych i szutrowych Karkonoszy. Impreza będzie łączyć w sobie szkolenie, wycieczkę oraz rajd. Na uczestników czekają 4 dni pełne wrażeń. Przewidziano wiele atrakcji mi. 4 godzinne szkolenie offroadowe prowadzone przez szkołę Proenduro.pl, jednodniowy rajd oraz jazdy testowe najnowszymi modelami marki Triumph. Do dyspozycji uczestników jest hotel (przygotowany pod względem reżimu sanitarnego) wraz z wyżywieniem.

Impreza rozpoczyna się w piątek 30 kwietnia w miejscowości Bolków, koło Jeleniej Góry. Uczestnicy podczas rejestracji mają do wyboru 3 różne grupy zróżnicowane pod względem aktywności. Grupy dostosowane są do potrzeb uczestników, tak żeby każdy kilometr był dla nich przyjemnością. 

NAS Analytics TAG

Grupa GT to 100% jazdy po nawierzchni asfaltowej, dzienny dystans to około 300 km. Zapisując się do tej grupy, zobaczysz najciekawsze zakątki Kotliny Kłodzkiej i Kotliny Jeleniogórskiej. Mniej znane, kręte boczne drogi i przepiękne widoki. Grupa GT dedykowana jest dla posiadaczy motocykli szosowych.

Grupa RALLY to lekki offroad 50% asfalt, 50% drogi szutrowe, dzienny dystans do pokonania to ok. 200 km. Zapisując się do tej grupy, powinieneś wyposażyć swój motocykl w opony o bardziej agresywnym bieżniku. W Rally wybierzesz się na podbój najciekawszych dróg szutrowych regionu, przeplatanych gorszej jakości, bocznymi drogami asfaltowymi. Grupa Rally to prawdziwe adventure, dla uczestników o dowolnym poziomie umiejętności. 

Grupa RALLY PRO to offroad dla bardziej zaawansowanych 70% offroad, 30% asfalt, dzienny dystans to ok. 250 km. Tutaj uczestnicy zmierzą się z cięższym terenem, jednak nadal celem wyjazdu jest miłe spędzenie czasu, więc możecie być pewni, że zaplanowany jest odpowiedni stosunek trudności do zabawy. W grupie Rally Pro wymagane są opony offroadowe, które posiadają bieżnik pozwalający na jazdę w terenie.

Dodatkową atrakcją dla grup Rally i Rally Pro będzie 4-godzinne szkolenie offroadowe prowadzone przez ekipę Proenduro.pl.

Oczywiście każda z w/w grup ma odpowiednio przygotowaną trasę oraz przewodnika. Bazą noclegową będzie przytulna Villa Elizabeth, w samym centrum tej urokliwej, XIII-wiecznej miejscowości. 

W cenie imprezy znajdziecie: 

 • 3x nocleg (miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym, pokoje bardzo przestronne, pojedyncze łóżka, wysoki standard)
 • 3x śniadania 
 • 3x obiadokolacja
 • 4x lunch w ciągu dnia
 • przygotowane trasy + GPX
 • przewodnik dla każdej z grup
 • bus techniczny
 • jazdy testowe nowymi modelami Triumph

W cenie imprezy nie ma:

 • wynajmu motocykla

Harmonogram imprezy:

Piątek - 30.04.2021

W piątek przed południem rejestracja uczestników i odprawa bezpieczeństwa. Podział na grupy i zapoznacie się ze swoimi przewodnikami. Grupy Rally i Rally Pro szkolenie przygotowane przez Proenduro.pl. GT wraz z przewodnikiem wyruszy na pierwszą, zapoznawczą trasę po lokalnych, krętych drogach. W ciągu dnia wspólnie spotkanie się na lunchu.

Atrakcje na motocyklach skończą się około godziny 17:00. Od 19:00 integrujemy się przy pysznej obiadokolacji!

Sobota - 01.05.2021

Sobota to dzień wycieczkowy. Każda grupa wyrusza na wcześniej przygotowane trasy. Na motocyklu w trasie spędzisz około 6. godzin. Każda grupa posiada doświadczonego, lokalnego przewodnika. Na trasie lunch i, tak jak dzień wcześniej, w okolicach godziny 17:00 powrót do bazy. Wieczór to kolejna okazja na wspólny posiłek i miłe spędzenie czasu!

Niedziela - 02.05.2021

Niedziela to rajdowa zabawa! Każdy z uczestników dostanie profesjonalny roadbook** (spokojnie, przystępny także dla osób niemających doświadczenia) i wyruszy w malowniczą trasę. Nasz niedzielny rajd nie jest na czas: można rozszyfrowywać roadbook samemu, w zespołach, a nawet pojechać z przewodnikiem. Po drodze atrakcje, piękne widoki i wspólne ognisko.  Wieczorem wspólna obiadokolacja i omówienie wrażeń z rajdowej "rywalizacji". 

Poniedziałek - 03.05.2021

Na koniec niespodzianka: dla ochotników cały dzień testów najnowszych modeli motocykli marki Triumph. Oczywiście także na przygotowanych trasach. Impreza zakończy się w okolicach godziny 14:00 wspólnym posiłkiem. 

Nie czekaj! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się jeszcze dziś! 

*harmonogram może ulec zmianie

**roadbook elektroniczny, aplikacja do pobrania na telefon (lub wersja papierowa)

 

CENA: 1790 ZŁ

Pytania proszę kierować:

marek.drej@evolution-media.pl

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr