tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nawigacja motocyklowa Triumph Beeline - dyskretne i pancerne urzdzenie z duymi moliwociami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nawigacja motocyklowa Triumph Beeline - dyskretne i pancerne urzdzenie z duymi moliwociami

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.28, 07:51 1 Drukuj

Producent motocykli Triumph oraz firma Beeline, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do nawigacji przedstawiają urządzenie dedykowane dla tych użytkowników jednośladów brytyjskiej marki, którzy nie mogą mieć na pokładzie systemu My Triumph.

Firma Beeline zaczynała w 2005 roku jako producent nawigacji rowerowych, a w 2018 roku przedstawiła urządzenie przeznaczone dla motocyklistów. Wtedy zorganizowano zbiórkę w serwisie Kickstarter, żeby projekt mógł wejść do produkcji, a teraz po nawigację Beeline sięgnął producent motocykli klasy premium - czyli Triumph.

NAS Analytics TAG

Najważniejszą cechą urządzenia Beeline jest jego mały rozmiar, co pozwoli zainstalować nawigację na kierownicy bez oszpecania ogólnego wyglądu motocykla. Najbardziej skorzystają na tym posiadacze motocykli Triumph ze starszych roczników, które nie są kompatybilne z systemem My Triumph. Urządzenie może służyć nie tylko jako nawigacja, ponieważ ma także możliwość zapisu trasy, a także umożliwia wyświetlanie prędkości.

Standardowy uchwyt jest wyposażony w rzep, ale Beeline oferuje też całą masę innych rozwiązań. Nawigacja jest wodoodporna i spełnia normę IP67. Producent deklaruje czas pracy baterii do 30 godzin, a ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB. Użytkownik otrzymuje także dożywotnio darmowe aktualizacje. Żeby korzystać z nawigacji wystarczy sparować ją ze smartfonem, ustawić trasę poprzez specjalną aplikację i można ruszyć w drogę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr