tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Ducati Panigale V4 i Panigale V4 SP. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Ducati Panigale V4 i Panigale V4 SP. Opis, zdjcia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.19, 16:03 Drukuj

Ducati odświeżyło gamę modelową Panigale. Włosi uśmiercili wersję V4 R, ale w zamian dostaliśmy spektakularne V4 SP.

Ducati Panigale V4 zostało przystosowane do spełniania wymogów norm emisji spalin Euro 5. Moc pozostaje na obecnym poziomie i będzie wynosiła nadal 214 koni mechanicznych. Producent zdecydował się na wprowadzenie jednej zmiany, która ucieszy miłośników jazdy po torach wyścigowych. W trybach jazdy będziemy mieli do dyspozycji Race A i Race B. W trybie Race A motocykl będzie szedł pełnym ogniem, a w trybie Race B zostanie przycięty moment obrotowy na pierwszych trzech biegach.

NAS Analytics TAG

Najsmaczniejsze pozostawiono na koniec. Z oferty wypadnie model Panigale V4 R, a zastąpi go V4 SP - czyli Sport Production. Liczby 214 i 173 oznaczające kolejno moc i masę na sucho potrafią rozbudzić wyobraźnię. Nowościami na pokładzie są koła wykonane z włókna węglowego oraz przednie zaciski Brembo Stylema R. Pompa przedniego hamulca posiada system Multiple Click System, który pozwala na precyzyjne dostosowanie siły nacisku, a regulacja dźwigni hamulca może odbywać się zdalnie. W stosunku do V4 R zmieniły się również sety - na pokładzie znajdziemy w pełni regulowane podnóżki Rizomy. Lista systemów bezpieczeństwa tradycyjnie jest długa jak list pięciolatka do Świętego Mikołaja.

Wisienką na szczycie szalonego tortu o oznaczeniu SP jest malowanie wzięte prosto z zimowych testów World Superbike. Mamy więc czarne owiewki i osłonę zbiornika paliwa wykonaną ze szczotkowanego aluminium. Do motocykla można również zamówić zestaw zawierający elementy przystosowujące go w pełni do jazdy torowej. Każdy egzemplarz posiada numer wybity na półce amortyzatora.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr