tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy dat wydarzenia Harley-Davidson Homecoming 2023
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy dat wydarzenia Harley-Davidson Homecoming 2023

Autor: Informacja prasowa 2022.04.27, 15:37 Drukuj

Czterodniowy festiwal w Milwaukee podczas dorocznego wydarzenia Homecoming zainauguruje świętowanie 120. rocznicy marki Harley-Davidson.

Harley-Davidson® rozpocznie świętowanie swojej 120. rocznicy podczas wydarzenia Harley-Davidson Homecoming, corocznego czterodniowego festiwalu pełnego muzyki, jedzenia i kultury motocyklowej. Wydarzenia inauguracyjne odbędą się w wielu miejscach na terenie Milwaukee w dniach 13-16 lipca 2023 roku, które pomieszczą dziesiątki tysięcy motocyklistów, entuzjastów i fanów na wielkie świętowanie.

NAS Analytics TAG

- Zapraszamy wszystkich, motocyklistów, osoby nie jeżdżące i fanów z całego świata, aby dołączyli do nas przyszłego lata w Milwaukee na wydarzenie Harley-Davidson Homecoming, gdzie będziemy świętować 120 lat naszej niesamowitej marki - powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson. - Będzie to pierwsze z serii niezapomnianych wydarzeń rocznicowych. Więcej szczegółów ogłosimy w nadchodzących miesiącach i czekamy na wspólne świętowanie w 2023 roku.

Aby znaleźć zakwaterowanie w Milwaukee, odwiedź tę stronę. Kempingi i parkingi dla przyczep turystycznych znajdziesz na tej stronie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr