tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Harley-Davidson LiveWire dla policji. Bd patroloway Nowy Jork
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Harley-Davidson LiveWire dla policji. Bd patroloway Nowy Jork

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.12, 16:30 Drukuj

Dealer Harleya w amerykańskim Wilkins stworzył motocykl policyjny z prawdziwego zdarzenia na bazie modelu LiveWire. Maszyna będzie patrolowała Nowy Jork oraz teren dwóch uniwersytetów.

Powiecie, że motocykle policyjne na bazie LiveWire to nic nowego, ponieważ używano ich już podczas szczytu klimatycznego w Wielkiej Brytanii. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że tamte motocykle nie były tak przygotowane jak projekt zaprezentowany w Stanach Zjednoczonych. Na pokładzie mamy oczywiście oświetlenie i syreny, ale oprócz tego zamocowano gmole oraz szybę. Światła ostrzegawcze umieszczono na kufrze, w którym funkcjonariusz będzie mógł przewozić niezbędny sprzęt. motocykle powstawały przy ścisłej współpracy z fabryką.

NAS Analytics TAG

Motocykle trafią na teren uniwersytetu w Marquettte oraz do stanowego uniwersytetu w Pensylwanii. Na testy wezmą je również policjanci z Nowego Jorku, gdzie LiveWire przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Jak mówią twórcy motocykla, największym wyzwaniem było dołączenie dodatkowych elementów elektrycznych i ukrycie kabli, a także stworzenie mocowania do kufra.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr