tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2023 LiveWire S2 Del Mar. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2023 LiveWire S2 Del Mar. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.11, 09:37 Drukuj

LiveWire przedstawił swoją pierwszą autorską konstrukcję, a jest nią model S2 Del Mar, który bazuje na modułowej platformie Arrow. Motocykl jest znacznie tańszy od modelu One, który jest po prostu Harleyem LiveWire po rebrandingu.

Silnik motocykla LiveWire S2 Del Mar ma maksymalną moc odpowiadającą 80 KM przy masie 190 kg, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Sprint od zera do setki ma zajmować 3,5 s, a bateria zapewni zasięg 160 km, choć nie wiadomo w jakim trybie. Motocykl wygląda dość oryginalnie i można go określić jako street trackera. Wyróżnia się drobną sylwetką i baloniastymi oponami. Z dodatków producent zastosował moduł GPS oraz umożliwia dokonywanie aktualizacji oprogramowania przez internet.

NAS Analytics TAG

Cena motocykla w Stanach Zjednoczonych ma wynosić 15 tys. dolarów, a więc równowartość 66,3 tys. zł. Producent przygotował też wersję Launch Edition w kolorystykach Jasper Grey i Comet Indigo. Tu cena będzie nieco wyższa i ma wynosić 17 699 dolarów. Jak informuje portal Electrek, produkcyjna wersja modelu Del Mar ma się pojawić dopiero w drugim kwartale 2023 r. Producent zdradził też, że równocześnie z S2 Del Mar trwały prace nad modelem S3, który ma być pozycjonowany nieco niżej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr