tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rodzina motocykli elektrycznych LiveWire wkrtce si rozronie z now platform Arrow
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rodzina motocykli elektrycznych LiveWire wkrtce si rozronie z now platform Arrow

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.15, 17:54 Drukuj

Niedawno Harley poinformował o wprowadzeniu marki LiveWire na giełdę, a teraz producent przedstawił również nową platformę. W przyszłości będą na niej oparte co najmniej trzy modele.

Obecnie w ofercie jest tylko jeden motocykl, który wcześniej funkcjonował jako model Harleya. Nowa platforma, którą nazwano Arrow ma stanowić podwaliny dla jednośladów o oznaczeniach S2, S3 i S4. W skład zestawu wchodzą silnik, ładowarka i akumulator, które mogą być umieszczane w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu S2 będzie serią wagi średniej, S3 - wagi lekkiej, a S4 - wagi ciężkiej.

NAS Analytics TAG

Producent przewiduje również, że architektura platformy Arrow w zależności od potrzeb będzie chłodzona powietrzem lub cieczą. Silnik będzie miał napęd bezpośredni, a więc bez skrzyni biegów. O kolejnym motocyklu LiveWire wiadomo tylko tyle, że ma nosić nazwę S2 Del Mar. Według przewidywań będzie to maszyna w stylu mieszczącym się pomiędzy scramblerem, a flat-track.

Przy okazji informacji o planowanym giełdowym debiucie dowiedzieliśmy się, że 100 mln dolarów wyłoży Kymco. Okazuje się, że będzie ono odpowiedzialne za prace przy rozwoju modeli serii S3. Podczas prezentacji dla inwestorów, przy omawianiu S3 mówiono o takich maszynach jak Yamaha MT-07. Modele serii S4 skupią się na dużych zasięgach i szybkim ładowaniu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr