tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Harley-Davidson Pan America z mniejszym silnikiem. lady prowadz do katalogu akcesoriw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Harley-Davidson Pan America z mniejszym silnikiem. lady prowadz do katalogu akcesoriw

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.11, 21:33 Drukuj

Wygląda na to, że Harley chce nabrać rozmachu w kwestii wykorzystania najmniejszej wersji silnika Revolution Max o pojemności 975 cm3. Oprócz modelu o oznaczeniu RH975 ma pojawić się również motocykl z kodem odpowiadającym turystykowi Pan America.

Do wycieku informacji doszło w ciekawy sposób. Portal Motorcycle.com opublikował zrzuty ekranu prezentujące wymagania dla zamykanego na klucz korka wlewu paliwa. Tu pojawiają się modele RA965S oraz RA975. Co oznaczałoby kolejno Pan America 975 w wersji podstawowej oraz wersji S. Dziwi jedynie fakt, że model S ma oznaczenie 965.

NAS Analytics TAG

W momencie pisania tej informacji jesteśmy jeszcze przed premierą modelu RH975, który ma być nowym członkiem rodziny Sportster i prawdopodobnie będzie nosił nazwę Nightster. Producent opublikował już kilka kuszących zdjęć, z których wynika, że jest na co czekać. Na materiałach widać też, że motocykl ma wydech poprowadzony inaczej niż w Sportsterze S. Dodatkowo pokuszono się o spekulacje na temat ewentualnej mocy motocykla, ale tu ostatni trop prowadzi do schowanego w szufladzie modelu Bronx, który miał mieć do dyspozycji 115 KM właśnie z takim silnikiem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr